Jacques du Manoir Inspiration Prestige Women's Watch JWL01801-zoom-
    Jacques du Manoir Inspiration Prestige Gold Watch JWL01801
Merk: Jacques du Manoir
Kastkleur: Goud, Zilver
Kastvorm: Rond
Kastmateriaal: Roestvrij staal
Dial color: Grijs
Cijfertype: Stippen
Gender: Dames
Glastype: Mineraalglas
Modelnummer: JWL01801
Movement type: Quartz
Serie: Jacques du Manoir Inspiration
Bandsluiting: Vlindersluiting
Bandkleur: Goud, Zilver
Bandmateriaal: Roestvrij staal
Swiss Made: Swiss made
Horlogetype: Analoge horloge
Waterbestendig: 5 ATM
Kastdiameter: 34 mm
Case diameter filter: 30 - 34
Kasthoogte: 9 mm
Case length: 34 mm
Case width: 34 mm
Bandlengte: 180 mm
Bandbreedte: 19 mm